Bashkeshortja e Ter Shtegenit; nje bukuri me bikini ne bregdet

Portieri i Barcelones Mark Andre Ter Shtegen po shijon ditet e fundit te pushimeve se bashku me bashkeshorten e tij Daniela ne vendet parajse, Ishujt Turks dhe Kaikos. Cifti nuk ka ngurruar te postoje ne rrjetet sociale fotot nga udhetimi dhe pushimet e tyre me Danielen qe spikaste per format e saj fizike dhe bukurine e saj.

‘Nje vend kaq paqesor-shkruante Daniela ne profilin e saj ne Instagram teksa postonte edhe nje foto ku ajo shfaqej ne bikini qe nxirrte ne pah ngjyren e bronzte te lekures se saj.

Sfidanti.al