Lorenzo me pushime; me te dashuren e tij te re?

Horge Lorenzo duket se ka rigjetur buzeqeshjen dhe meriten per kete e ka nje bukuroshe me te cilen kaloi disa dite pushimesh se fundmi por qe nuk i dihet ende identiteti. Piloti i ardhshem i Hondes dhe vajza misterioze qe flitet se eshte e dashura e tij e re u pane bashke ne Ibiza teksa kaluan dite plazhi se bashku me Maks Biaxhin dhe te fejuaren e tij.

Vlen te kujtohet se para dy vitesh, Horge Lorenzo nderpreu historine e dashurise me Nuria Tomas te cilen e frekuentoi per disa muaj dhe tani duket se ka gjetur nje dashuri te re. Qe ai duket i qete me kete pike, mjafton te shohesh fotot ku Lorenzo shfaqet i qeshur nen pranine e kesaj vajze te re bukuroshe.

Sfidanti.al