Kush thotë se Milani është shëmtuar, Claudia “blerja” magjike

Sigurisht që bukuroshja Claudia Romani di se si të tërheqë vëmendjen e paparacëve. Modelja abruceze jeton tashmë në Florida të SHBA-ve ku merret me prezantim televiziv. Paparacët e kanë gjetur duke pushuar me bluzën e Milanit dhe ky është përgenjeshtrimi më domethënes për ata që thonë se fanela kuqezi nuk ka më..peshë.