Gerard Pique, pushime në Bahamas; mbrojtësi paraqitet me ‘look’ të ri

Gerard Piqué vazhdon të shijojë pushimet e tij në Bahamas së bashku me të fejuarën e tij, Shakirën dhe 2 djemtë e tij Milan e Sasha. Mbrojtësi i barcelonës që gjithnjë befason tifozët këtë radhë habiti me ‘look-un’ e tij të ri me të cilën u shfaq në një nga fotot e tij më të fundit. Ndryshimi ishte radikal në pamjen e jashtme të Pique i cili i kishte shkurtuar jashtëzakonisht shumë flokët dicka që e ka bëre edhe më parë. pique ashtu sikurse edhe futbollistët e tjerë që ishin impenjuar në ndeshjet me përfaqësueset, do të bashkohet me skuadrën e Barcelonës në 14 korrik për të nisur përgatitjet për sezonin e ri.

sfidanti.al