Dani Alvesh dhe pushimet pasionante me bashkeshorten Joana

Dani Alvesh dhe Joana Sanz po perjetojne dite pushimesh plot pasion ne Ishujt Maldive dhe kete ua treguan edhe fansave te tyre. Cifti i zjarrte eshte gjithnje ne rrjetet sociale ku publikojne fotot me te nxehta te pushimeve te tyre  duke i shfaqur botes te gjithe dashurine qe ndjejne per njeri tjetrin.

‘Shume Dashuri-shkruante Joana te nje nga fotot e saj me Dani Alvesh ne plazhet spektakolare me ujerat e kristalta.  Nga ana tjeter edhe vete Dani Alvesh ne rolin e nje kameramani xhironte video te tij, njera prej te cilave u publikua nga vete Joana e qe mori mbi 80 mije pelqime.

Sfidanti.al