Dani Alvesh dhe pushimet pasionante me bashkeshorten Joana

Dani Alvesh dhe Joana Sanz po perjetojne dite pushimesh plot pasion ne Ishujt Maldive dhe kete ua treguan edhe fansave te tyre. Cifti i zjarrte eshte gjithnje ne rrjetet sociale ku publikojne fotot me te nxehta te pushimeve te tyre  duke i shfaqur botes te gjithe dashurine qe ndjejne per njeri tjetrin. ‘Shume Dashuri-shkruante Joana

Vazhdoni leximin →

Alves zgjedh Paris Saint Germain; ‘fajtore’ është bashkëshortja e tij, Joana Sanz

Dani Alves pas zgjidhjes së kontratës me Juventusin zgjodhi të vijojë karrierën e tij te Paris Saint Germain, pavarësisht fjalës së dhënë drejtuesve të Manchester City. Por cila ishte arsyeja që  braziliani bëri këtë zgjeedhje duke ‘e trafhëtuar’ pep guardiolën? Ajo ka vetëm një emër; Joana Sanz. Është pikërisht bashkëshortja e tij spanjolle që e

Vazhdoni leximin →