Bema e fundit e Mejuedher; hedh 50 mije $ ne mes te nje klubi striptizmi

Flojd Mejuedher nuk ka lene asnje rast qe t’i shpetoje per te treguar se sa para zoteron. Bema e tij e fundit nuk ishte as me shume e as me pak po hedhja e 50 mije Dollareve ne mes te nje klubi striptizmi ne Atlantik Siti ne Nju Xhersi.

Mejuedher qe eshte nje fanatik i ketyre lloj klubesh ishte i shoqeruar nga miqte e tij kur ne momentin kur po degjoheshin notat e nje kenge te Lil Uejn, ai nxori nga xhepi nje tufe te madhe parash dhe filloi t’i leshoje neper klub per habine e te gjitheve.

Sfidanti.al