Toti: E kam të vështirë ta ndjekë ndeshjen nga tribuna!

Kapiteni legjendar i Romës dhe drejtori aktual i klubit roman, Françesko Toti, e përshëndeti fitoren e ekipit të tij ndaj Atalantës, ndërkohë që vuri në dukje se ai e kishtë të vështirë që ta ndiqte ndeshjen nga tribuna. Toti (40 vjeç) e mbylli karrierën e tij, sezonin e kaluar.

“Me të vërtetë, e kisha të vështirë që ta ndiqja ndeshjen nga tribua. I përshëndes djemtë për fitoren e parë. Ky sezon do të jetë plot me konkurrencë dhe emocione të forta. Përpara, Roma!”, shkroi Toti në Twitter.

Sfidanti.al