Gola të çmendur që mbajnë firmën prepotente, Naingolan

Radja Nainggolan ka shkëlqyer në fitoren e Romës prej 3:1 ndaj Interit, i cili shënoi dy gola të bukur. AI u shpreh tejet i lumtur për këtë triumf, derisa tha se është koha të fokusohen te ndeshja me Lazion.

“Ne po ua dëshmojmë të gjithëve se meritojmë pozitën ku jemi. Fituam kundër një ekipi shumë të mirë. ishte një fitore me shumë merit”, tha Nainggolan për Mediaset Premium.

“Pa ekipin unë jam askush, bëjë gjithçka që trajneri më kërkon dhe normalisht se jam i lumtur për golat. Është koha tani të mendojmë për Lazion”, shtoi Nainggolan.