Konte dhe Murinjo janë kundër, Sari i dhuron topin Eden Hazarit..

Eden Hazari shënoi golin e tij të dytë në këtë sezon, pasi Çelsi mundi 2-0 Bornmuthit.
“Mua më pëlqen që ta mbaj topin, jo në pjesën tonë të fushës, por në zonën kundërshtare, rreth 30 metra larg portës”, thotë Azari, duke shtuar: “Të them të drejtën, mua më pëlqen kjo lloj mënyrë loje, kundër së cilës janë Antonio Konte dhe Zhozë Murinjo. Neve na lejohet tani që ta mbajmë më shumë topin”.
Sfidanti.al