I shumëkritikuari Pogba nuk protestoi, u kthye në stërvitje tek Junajtidi

Ndryshe nga Harri Kejni, mesfushori francez vendosi të mos bënte naze. Ai shkoi në bazën stërvitore të Mancester Junajtidit në Skoci, për të kryer fazën përgatitore, ndërsa flitet për një kalim të tij tek Paris SG. Gjithsesi, duket se Pol Pogba nuk ka arsye për t’u rebeluar. Ndryshe nga historia e Kejnit,  transferimi i tij është plotësisht i mundshëm  dhe Mancester Junajtidi nuk është kundër që ai të largohet, thjesht kërkon 50 milionë euro dhe bisedimet po vazhdojnë,

Sfidanti.al