O Zot çfarë luksi! Kaq e patën Sane dhe Zhesusi te Mançester Siti?

Një nga mediumet anglezë publikoi një lajm sensacional se madje tetë lojtarë të Mançester Sitit duan të largohen nga ky klub gjatë sezonit veror të transferimeve.
Shumë lojtarë të klubit “qytetar” ende nuk e kanë marrë veten nga eliminimi i papritur nga Liga e Kampioneve (LK) në çerekfinale të saj nga ana e Totenhemit. I pari që do të largohet, sikurse thuhet, është pjesëtari i përfaqësuese braziliane, Gabriel Zhesus, ndërkohë që po mendon të largohet edhe pjesëtrari i përfaqësueses gjermane, Leroj Sane, që nuk është i kënaqur nga minutazhi që ai luan te Siti.
Sfidanti.al