Një foto që spiunon lumturinë e nxituar të Realit të Zidanes

Një i nxituar i Realit pas një ndeshje të radhes në La Liga. Shikoni në foto se çfarë ndodh pas fitores 3;0 ndaj Real Sociedad, dhe barazimit të Barcelonës e humbjes së Sevillas, Real Madridi ka shkuar në kuotën e 46 pikëve, katër më shumë se katalunasit dhe andaluzianët, teksa Los Blancos kanë edhe një ndeshje më pak të zhvilluar, përcjell Gazeta Express.

Kjo duket se ka gëzuar lojtarët e Real Madridit, të cilët gjithë së bashku janë fotografuar në lumturi të skajshme.. Kjo fotografi më poshtë është postuar në rrjetet sociale nga mbrojtësi Sergio Ramos, i cili falënderoi tifozët për mbështetjen.

“Fundjavë e mrekullueshme. Faleminderit tifozëve për mbështetjen”, ka shkruar ai në Twitte