Mesazhi i Perez per Interin: Besojme te lojtaret tane aktuale

Diten e prezantimit te Kurtuase, presidenti i Realit te Madridit i dha nje mesazh Interit qe kishte filluar te emderronte ardhjen e Luka Modric. Kreu me i larte i kampioneve te Evropes ia reduktoi shpresat zikalterve duke konfirmuar qendrimin e kroatit ne skuader.

‘Kemi nje skuader shume te mire dhe besojme te secili prej lojtareve tane-deklaroi Perez-besojme te ky ekip. Te gjithe jane gati per sfiden e radhes per te fituar gjithcka. Do te punojme per ta permiresuar skuadren. Duam ta zgjasim periudhen e sukseseve  per te qene ende skuadra me e mire ne Spanje, Evrope dhe ne bote si ne 5 sezonet e fundit.

Sfidanti.al