Murinjo pesimist: Nuk besoj se do kete perforcime

Zhoze Murinjo nuk e fshehu pesimizmin e tij persa i perket blerjeve te reja. Trajneri portugez e tha kete vetem pak ore para mbylljes se merkatos se transferimeve te Premier League qe ishte ne oren 18:00.

‘Nuk kam besim se do te kem perforcime. Keshtu qe per mua ka arritur momentin qe te mos mendoj me per kete gje-u shpreh Zhoze Murinjo te cilit tashme i duhet te mendoje vetem per Fred dhe Dolot.

Tentativa e fundit e Mançester Junajtid ishte blerja e Diego Godin, por ne fund mbrojtesi uruguajan preferoi qendrimin te Atletiko Madrid.

Sfidanti.al