Franca, grumbullim mes perqafimesh pas Boterorit

Franca eshte grumbulluar per here te pare qe pas 15 korrikut kur fitoi boterorin e Rusise per ndeshjet qe do te luaje me Gjermanine dhe Holanden.  Pervec Loris te demtuar, ne Klerfonten ishin te gjithe futbollistet e tjere te Bluve qe ishin ne Rusi 2018.

Nuk munguan puthjet e perqafimet mes futbollisteve ne momentin e takimit,  nderkohe qe atyre iu rezervua edhe nje surprize; nje kopje gjigande e Kupes se Botes nen te cilen futbollistet bene edhe nje foto si kujtim

Sfidanti.al