Lady Neymar, diva sensuale e Venezias

Pas Xhorxhina Rodrigez i erdhi radha Bruna Markezines qe te shkelqeje ne Festovalin e Filmit ne Venezia. Lady Neymar qe eshte modele dhe aktore i kenaqi te gjithe fansat e saj me nje sere fotosh te realizuara ne eventin e rendesishem kinematografik te publikuara ne rrjetet sociale.

Ne foto aktorja bukuroshe braziliane shfaqej elegante, sensuale dhe me veshjr qe nuk ishin aspak banale.

Sfidanti.al