Bajernit i vjen goja pas ndeshjes, Nojer kyçi portën…

Manuel Neuer ka thënë se Bayern Munichu nuk ka çfarë të humb në ndeshjen e kthimit ndaj Real Madridit.

Portieri gjerman, Manuel Neuer ishte njeriu që frenoi përmasat e  turpit kur skuadra e tij humbi vetëm 2:1 nga Real Madrid në Allianz Arena.

Gjermani pas ndeshjes tha se në Madrid mund të fitojnë gjithçka, pasi nuk kanë çka të humbasin.

“Shkojmë në Madrid me asgjë për të humbur dhe do provojmë gjithçka”, tha Neuer