Kujdes në tavolinë Draxler, s’je aq i bukur sa në fushë…

Shkodran Mustafi është shumë aktiv në rrjetet sociale, sidomos në Instagram, madje quhet talent.

Mustafi gjatë ditëve të fundit ka ngacmuar dy bashkëlojtarë te Gjermania, mesfushorin Emre Can dhe kapitenin Julian Draxler.

Ai ka publikuar një video të Draxlerit dukë ngrënë darkë dhe më pas tallet me të për mënyrën se si ishte duke ngrënë…

Draxler fillimisht ka mbetur i habitur, ndërsa më pas ka qeshur me gjuettinë e Mustafit..