E dashura ndihmon Gëcen të stërvitet për t’u kthyer në formë

Është shumë seksi që të pranojë të bëjë fëmijë që tani, por nuk përton ta ndihmojë të dashurin që të rifitojë profesionin dhe pasionin e tij. An-Katrina, e dashura e Mario Gëces, është bërë partnere e tij edhe në një stërvitje të veçantë. Gazeta “Bild” i ka fotografuar dhe filmuar duke u stërvitur me një rrotë traktori, të cilën An-Katrina ia hidhte Marios dhe ky e priste.

Kampioni i botës me Gjermaninë po përpiqet të shpëtojë karrierën që i rrezikohet rëndë, ndërsa është vetëm 25 vjeç. Përveç problemeve psikologjike, ai ka pasur edhe dëmtime, më i fundit në kavilje në nëntor të vitit të kaluar, por besohet se me ndihmën e An-Katrinës gjithçka do të shkojë më së miri, dhe ai do të kthehet të luajë sa më shpejt për Dortmundin.

Sfidanti.al