Ç’ndodh kur takohen një “Special” dhe një “Famëkeq” si Murinjo e Mekgregor?!

Të dy e lavdëruan njëri-tjetrin, po ashtu i bënë reklamë vetes, duke fotografuar, njëri veten dhe fanelën e ekipit që drejton, ndërsa trjetri gjithashtu veten, por edhe markën e tij të uiskit irlandez. “I veçanti” (Speciali) Zhoze Murinjo u takua me “Famëkeqin” (The Notorious) Konor Mekgregor, pasi luftëtari i arteve të përziera marciale vizitoi Romën.

Vazhdoni leximin →

Dëgjoni Pol Insin: Oferta e madhe e Man. Junajtidit për Pogbanë është dobësi!

Do t’i japin 400 000 paundë stërlina në javë, që është një rrogë rekord edhe për Premier Ligën e rekordeve. Mançester Junajtidi është gati të “nxjerrë xhepat jashtë” për të kënaqur ambicien financiare të Pol Pogbasë dhe për të vazhduar ta mbajë mesfushorin francez, të cilit i përfundon kontrata verën e ardhshme. Gjithsesi, ish-mesfushori i

Vazhdoni leximin →