Duka nuk shikon Manushin tek “Procesi Sportiv”. Thumbimet e javës

Duka ( president i FSHF-së):

“Nuk shikoj Manushin tek “Procesi Sportiv”, ngaqë ndjek bukuroshen Marina..”

De Biazi ( trajneri i Kombëtares):

“Nuk më intereson se çfarë thonë gazetarët, unë vetë jam i kënaqur nga ndeshjet me Lihtenshtejnin dhe me Spanjën”

Ardian Takaj ( president i Skënderbeut):

“Tirana-Skënderbeu do të kujtohet si ndeshja e futbollit të vërtetë”

Cungu (trajner i Vllaznisë):

“Ajo që ndodh tek Vllaznia nuk mund të thuhet se është diçka teknike, apo një lloj shpërqëndrimi i futbollistëve”

Agostineli ( trajner i Skenderbeut):

“ Të gjithë janë duke u përpjekur duke nxirë paraqitjen tonë sezonale, por dua t’u them të gjithëve se harmonia jonë është në kulm”

Gjici ( president i Kukësit):

“ Dhe thonë se Gjici “ha” kokat e trajnerëve, po ti Dervishi nuk je i aftë për të menaxhuar futbollistët”

Ekuban (futbollist i Partizanit):

“ Goli nuk është për inat të Sormanit apo përnder të trajnerit Starova, por për Fejzullahun, ngaqë nuk kisha marrë ndonjë assist të tillë”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *