Juve-Napoli do jetë 3-0, vendimi i Ligës së Futbollit nuk le dyshim, por do ketë polemika!

Nuk kanë ndërmend të lëvizin nga qyteti i tyre, por kjo mund të kushtojë. Futbollistët e Napolit janë në karantinë, dhe në stërvitje të kufizuar, duke mos udhëtuar drejt Torinos për ndeshjen ndaj Juventusit, gjë që mund t’u kushtojë shtrenjtë. Liga Italiane e Futbollit ka vendosur zyrtarisht se ndeshja e Serisë A, e planifikuar për

Vazhdoni leximin →

Verona pranon: Per Kumbullen vendosim per 15 dite

Marash Kumbulla prej kohesh eshte vene ne qender te zerave te merkatos ne futbollin italian. Mbrojtesi 20 vjecar i kombetares shqiptare eshte kthyer ne shenjestren e Interit dhe Lazios te cilet duan t’ia rrembejne ate Verones. Vete drejtuesit e ketij klubi kane pranuar ekzistencen e kesaj gare per futbollistin shqiptar qe eshte nje prej zbulimeve

Vazhdoni leximin →