Urdhër për fitoren tek Dortmundi për trajnerin Favre!

Tri ndeshje pa rezultatin maksimal nuk janë diçka që pritet tek Borusia. Kandidatja për titull, nënkampione e vitit të kaluar, ka një fillim më të vështirë të sezonit në Bundesligë sesa u mendua, dhe në klub kanë nisur presionet. Menaxheri i përgjithshëm, Mikael Cork, flet qetë dhe pa ofendime, por mesazhi është i qartë. “Duam

Vazhdoni leximin →