Përse Tuchel nuk ka numrin e Leonardos në telefon?

Revista franceze France Football, numrin e kësaj jave ia dedikoi Thomas Tuchel. Trajneri është vënë në qendër të kritikave dhe një eliminim i mundshëm nga Liga e Kampioneve mund të sjellë shkarkimin e tij si trajner i Paris Saint Germainit. Për më tepër një nga problemet e mëdha të tij që i janë shfaqur që

Vazhdoni leximin →