Agjenti I Coutinhos, I hap dyert e Tottenhamit brazilianit

Tottenhami mund të jetë destinacioni I ardhshëm I Coutinhos. Një prej agjentëve të tij, Kia Joorabchian e pohoi këtë në një intervistë për tabloidin ‘Mirror’ duke shpjeguar se verën e kaluar bisedimet mes Barcelonës dhe Hotspurs u ndërprenë për shkak të financave dhe jo për probleme të mundshme të lojtarit me presidentin Daniel Levy Philippe

Vazhdoni leximin →

Paulina mbron Piatek: Nuk refuzoi Tottenhamin për shkakun tim

Paulina Procyk I del në mbrojtje bashkëshortit të saj Krzysztof Piątek në lidhje me refuzimin që I bëri skuadrës së Tottenhamit për të shkuar te Hertha Berlin. Në disa media polake u fol se ishte pikërisht ajo pas kësaj zgjedhjeje të tij dhe Paulina vendosi t’I drejtohet rrjetit të saj Instagram për të përgenjështruat këto

Vazhdoni leximin →

Mourinho: Kujtoj më shumë vitet që kam qenë me Guardiolën, se ato që e kam pasur kundërshtar

Polemikat mes Jose Mourinhos dhe Pep Guardiolës janë mbyllur prej kohësh. Kanë mbetur shumë larg kujtimet e atyre ndeshjeve në Spanjë të shoqëruara nga tensionet mes dy trajnerëve te cilë tani janë në kohë ‘paqeje’ që e vërtetojnë edhe fjalët e portugezit përpara ndeshjes mes Tottenhamit dhe Manchester City ‘Kujtoj më shumë vitet që kam

Vazhdoni leximin →