Në Argjentinë, Messi stërvitet me…Messin

Ishte një prej imazheve më të komentuara në rrjetet sociale ditën e hënë. Lionel Messi në stërvitje mbi një tapet roulant në një palestër në Rosario teksa ndiqte në televizor një speciale me golat e tij. Kjo skenë është fotografuar nha një grua që ndodhej në të njëjtën palestër me yllin argjentinas të Barcelonës për

Vazhdoni leximin →

Porto, Kasijas kthehet në stërvitje, 6 muaj pas infarktit

Iker Kasijas rikthehet në stërvitje me skuadrën e Portos, 6 muaj pas infakrit të pësuar, edhe pse kjo ndodhi për vetëm 25 minuta. Portieri spanjoll, kampion bote dhe 2 herë kampion Evrope me ‘La Roja’ zhvilloi një seancë stërvitore nën urdhrat e stafit atletik të skuadrës portugeze. 38 vjecari nuk ngurroi që të vërtetojë këtë

Vazhdoni leximin →