Ia plas Federata gjermane: Penalltia ishte “dhuratë” për Bajernin!

Bajerni i Mynihut fitoi 3-2 kundër Verder Bremenit në gjysmëfinale të Kupës së Gjermanisë, ndërkohë që goli vendimtar u shënua me 11-metërsh nga Robert Levandovski. Vendimi i gjyqtarit për të dhënë penallti për ekipin vizitor (Bajernin) ngjalli shumë polemika dhe diskutime në Gjermani, ndërkohë që shumë tifozë thonë se penalltia ishte e paqenë. Qëndrimin e

Vazhdoni leximin →