Martina Hingis publikon lajmin e bukur; do te behet nene

Te dielen, Martina Hingis festoi 38 vjetorin e saj te lindjes dhe zvicerania vendpsi ta festoje duke dhene nje lajm te bukur; ish tenistja eshte shtatzene. Hingis iu drejtua rrjeteve sociale per te bere kete lajmerim teksa falenderonte njerezit per urimet qe i bene per ditelindjen. ‘Faleminderit per urimet tuaja per ditelindjen time-shkruante Martina Hingis

Vazhdoni leximin →