Bajerni kërkoi Sane, Mancester Siti I ofron Gabriel Zhezus

Bajerni I Mynihut kërkoi të kishte në radhët e tij Leroi Sane dhe tentuan blerjen e tij gjatë muajve të verës, por pa sukses. Drejtuesit e Mancester Siti refuzuan të hynin në tratativa me kampionët e Gjërmanisë për këtë futbollist, por ishin gati t’u ofronin atyre kartonin e një futbollisti tjetër. Sipas të përditshmes gjermane

Vazhdoni leximin →

Mancester Siti mban fort Sane, refuzon ofertën 78 mln Euro

Mancester Siti shtrëngon Leroi Sane. Kampionët e Premier Leagues kanë refuzuar një ofertë prej 78 milionë Euro të Bajernit të Mynihut që është vënë në kërkim të zëvendësuesve të Arjen Roben dhe Frank Riberi. Lajmi bëhet i ditur nga tabloidi britanik ‘Daily Mirror’ që konfirmpi dëshirën e madhe të bavarezëve për të pasur në radhët

Vazhdoni leximin →