Formula 1, Fernando Alonso kthehet në vitin 2021?

Fernando Alonso duket se do të kthehet në Botërorin e Formula 1 pas dy vitesh. Ai që flet me siguri për këtë është ish piloti Martin Brandel për Fox Sports teksa theksoi se spanjolli nuk do të kthehet në Formula 1 me Meklarenin, por me Renault, skuadra me të cilën ai ka fituar 2 titujt

Vazhdoni leximin →

Porto, Kasijas kthehet në stërvitje, 6 muaj pas infarktit

Iker Kasijas rikthehet në stërvitje me skuadrën e Portos, 6 muaj pas infakrit të pësuar, edhe pse kjo ndodhi për vetëm 25 minuta. Portieri spanjoll, kampion bote dhe 2 herë kampion Evrope me ‘La Roja’ zhvilloi një seancë stërvitore nën urdhrat e stafit atletik të skuadrës portugeze. 38 vjecari nuk ngurroi që të vërtetojë këtë

Vazhdoni leximin →