Ditëlindje në Paris, Vanda Nara feston 33 vjetorin

Vanda Nara festoi në Paris 33 vjetorin e saj të lindjes teksa organizoi një festë të vecantë së bashku me Mauro Ikardin dhe disa miq të tyre. Në këtë festë ishin të pranishëm disa prej shokëvë të skuadrës së Ikardit te Paris Sën Zhermeni si Kavani, Paredes, Di Maria e Kejlor Navas të shoqëruar nga

Vazhdoni leximin →

Festa luksoze e Nejmar dhe Mbape në Paris të rrethuar nga modele

‘Paris ishte një festë-kështu e pagëzoi Ernest Heminguej kryeqytetin francez në një nga romanet e tij të famshme, duke përmbledhur me një frazë të vetme magjitë e natës në qytetin e dashurisë. Dhe këtë fundjavë, sic tregohet në rrjetet sociale, Parisi ishte skenari I një feste që bashkoi 2 botë krejtësisht të ndryshme, futbollin dhe

Vazhdoni leximin →

Ivan Rakitic dhe Rakel Mauri; shfaqin dashurine te Kulla Eiffel

Ivan Rakitic po i vijon pushimet e tij në Paris së bashku me bashkëshorten Rakel mauri dhe vajzat e tyre Alte e Adara. Andaluziania iu drejtua menjëherë rrjeteve sociale për të publikuar fotot e para të këtij udhëtimi të shoqëruara me mesazhin ‘Qyteti i dashurisë #parisiibukur”. Në një nga fotot e postuara, Rakel pozon e

Vazhdoni leximin →

A mundet Roma të bëhet PSZH-së e Italisë? Magjia quhet..Naser

Gazeta franceze “L’Ekip”, si edhe shumë mediume italiane shkruajnë se pronari i PSZH-së, Naser Al-Kelaifi, ka ndërmend që të blejë Romën! Sipas gazetës franceze, pronari i Romës, Xhejms Palota, ka refuzuar një ofertë të kompanisë “Katar Sports Investments”, pronar i së cilës është pikërisht Al-Kelaifi. Por, megjithatë, spekulohet se ai nuk do të heqë dorë

Vazhdoni leximin →