Coronavirus, Manchester United izolon Ighalon për siguri

Coronavirus ndan vecmas Odion Ighalon nga pjesa tjetër e skuadër. Sulmuesi nigerian që u bashkua me Djajtë e Kuq pas një aventure në Kinë me Shanghai Shenhua, u izolua nga drejtuesit e klubit anglez si masë sigurie për coronavirusin dhe nuk udhëtoi me pjesën tjetër të skuadrës në Marbella të Spanjës për të zhvilluar përgatitjet

Vazhdoni leximin →