Mauro Ikardi te Juventusi, a mund të besohet?!

Informacione jozyrtare bëjnë të ditur se sulmuesi i Interit, Mauro Ikardi, tanimë është marrë vesh me Juventusin për kushtet e tij personale dhe se tani ka mbetur të zgjidhet vetëm shuma që do të duhet t’i paguajë Juvja klubit “axur”. “Gazeta delo Sport” shkruan se dëshira e vetme e Ikardit është që, nëse do të

Vazhdoni leximin →

Inter-Ikardi, përplasje kokë më kokë për të ardhmen

Rregulli numër 1 për transferimet në futboll është: “Mos forco kundërshtarin që ke pranë”. Pra, një yll nuk mund të largohet nga një skuadër për në një tjetër ekip brenda kampionatit. Mauro Ikardi dhe gruaja e tij, Uanda Nara, duan të bëjnë pikërisht këtë gjë, të largohen nga Interi për të shkuar tek Juventusi, veçse

Vazhdoni leximin →

Interi i ka zbuluar letrat : pret  Konten, do të përcjellë Ikardin..

Media italiane shkruan se nga klubi i Interit tanimë kanë hyrë në kontakt me përfaqësuesit e trajnerit të njohur italian, Antonio Konte, madje këtij të fundit i është dorëzuar edhe oferta përkatëse. “Tuttosport” bën të ditur se Interit i ka dërguar Kontes ofertën e bashkëpunimit, ku atij i propozohet një kontratë trevjeçare, ndërkohë që agjenti

Vazhdoni leximin →

Ikardi dhe Vanda Nara; foto sensuale si cift në rrjetet sociale

Vanda Nara bëhet sërish protagoniste në rrjetet sociale me fotot sensuale të saj. por këtë radhë ajo përfshiu edhe bashkëshortin e saj, sulmuesin e Interit Mauro Ikardi, në një foto që shumë shpejt bëri xhiron e botës. Në profilin e saj në Instagram, Vanda Nara publikoi një foto bardhezi ku ajo gjysmëlakuriq ishte mbi Ikardin

Vazhdoni leximin →