Favre ende në detyrë, por Didi Hamani i gjen pasardhësin

Identikiti perfekt sipas tij do të ishte njeriu me inicialet MZ (MS në gjermanisht). Didi Haman mendon se Matias Zamer do të ishte zgjidhja ideale për të zëvendësuar Lysien Favren nëse Dortmundi vendos që ta shkarkojë. Mediat gjermane shkruajnë se trajneri zviceran është në “fije të perit” pas barazimit 3-3 me Paderbornin, e padyshim pas

Vazhdoni leximin →

Didi Haman: Super Kutinjo, por Bajernit i duhet edhe një yll!

Nuk e ka fjalën për ata yje që shkëlqejnë shumë, por një të tillë që bën punë “të rëndë”. Didi Haman, kampion i Europës me Liverpulin në 2001 dhe ish-lojtar i Bajernit, analizon bavarezët duke i vënë “dhjetë me yll” klubit për marrjen e Filip Kutinjos. “Përgëzime Bajern për transferimin sensacional, – shkruan eksperti i

Vazhdoni leximin →