Bajerni i Mynihut, me qiri  e gjeti drejtorin sportiv

Bajerni kishte kohë që kërkonte një drejtor sportiv të ri, me qëllim që të zëvendësonte në këtë post Matias Zamerin e larguar dhe, sipas mediumeve gjermane, kryesia e klubit bavarez ka gjetur një zgjidhje të mirë. Pasi presidenti i Bajernit, Uli Hënes, bëri të ditur se këtë post e kishin refuzuar figura të tilla, si

Vazhdoni leximin →

Drejtori sportiv Monçi: “Roma nuk është supermarket!”

Drejtori sportiv i Romës, Monçi, i ka dërguar një mesazh Liverpulit, duke e paralajmëruar klubin e “Enfildit” se është “Ujkonja” (Roma) ajo që përcakton kushtet e shitjes së futbollistit Mohamed Salah. “Të kuqtë” anglezë duan që të blejnë Salahun dhe thuhet se ata janë gati që të ofrojnë 35 milionë euro për këtë pjesëtar të

Vazhdoni leximin →

Kush guxon të flasë për Mesin? Të gjithë e pësojnë…

Pere Gratacos, i cili tha se Lionel Messi nuk do të ishte kaq i mirë pa ndihmën e bashkëlojtarëve, është shkarkuar nga Barcelona. Barcelona ka shkarkuar drejtorin, Pere Gratacos, i cili gjatë ditës tha se Leo Messi nuk do të ishte kaq i mirë pa ndihmën e bashkëlojtarëve të tij, shkruan “Goal.com”. “Messi nuk do

Vazhdoni leximin →