Nuk mjaftoi barazimi, Bajerni humb edhe mbrojtësin Zyle!

Kur ke dëmtim ligamenti të gjurit, parashikimi është 6 muaj pushim. Ky është normaliteti dhe kjo është frika e madhe e Bajernit për mbrojtësin e qendrës, Niklas Zyle. Futbollisti 24-vjeçar e pësoi lëndimin e rëndë në ndeshjen e së shtunës në fushën e Augsburgut (2-2), dhe u operua këtë të diel, duke nisur kështu “konvaleshencën”.

Vazhdoni leximin →