Barcelona ka gjetur yllin e radhës, Fati debutuesi më i ri i saj në Champions

Ansu Fati vijon të shënojë rekorde në këtë fillim sezoni për skuadrën e Barcelonës. Adoleshenti tashmë ka shkruar emrin për skuadrën blaugrana në arenën evropiane dhe më konkretisht në Ligën e Kampioneve pasi është debutuesi më i ri në historinë e kampioonëve të spanjës në kompeticionin më të madh evropian për klube. Rekordin e mëparshëm

Vazhdoni leximin →