Inter, telashe për Brozovic, kalon me semafor të kuq, alkoltest pozitiv dhe i tërhiqet patenta

Marcelo Brozovic nuk po i ecën në këtë moment. Interin nuk po ndihmon dot në fushën e lojës për shkak dëmtimesh dhe tani dalin problemet edhe jashtë kuadratit të gjelbër të futbollit të luajtur. Në mesnatën mes së premtes dhe të shtunës, një patrullë karabinierësh ndaluan mesfushorin e skuadrës zikaltërt nën drejtimin e një Rolls

Vazhdoni leximin →

Interi ia gjen ilaçin 6 futbollisteve, kurse me Ikardin…vesh më vesh..

Interi i Milanit njoftoi zyrtarisht se ka vazhduar bashkëpunimin me gjashtë lojtarë të tij. Kontrata të reja siguruan Antonio Kandreva, Zhoao Miranda, Dalbert, Matias Vesino, Marsela Brozoviç dhe Roberto Galjardini. Mbrojtësi Miranda do të qëndrojë në “Xhuzepe Meaca” deri më 2020, Kandreva – 2021, Vesino dhe Brozoviç deri më 2022, ndërsa Dalberti dhe Galjardini deri

Vazhdoni leximin →