Gjimshiti mund Hysajn në Champions, Berisha spektator!

Në fushë ishin tre shqiptarë, nga të cilët njëri u lumturua deri në fund, tjetri u dëshpërua thellësisht, ndërsa i treti pati ndjenja të përziera, pra përgjysmë. Napoli-Atalanta përfundoi 1-2 dhe ndër më të kënaqurit në fushë ishte mbrojtësi i miqve, Berat Gjimshiti. Lojtari i kombëtares shqiptare është kthyer në një “shtyllë” të vërtetë të

Vazhdoni leximin →