Mesi u be baba, por s’e la pas dore

Lionel Mesi kete fundjave iu gezua lindjes se djalit te tij te trete, Ciros, dhe nuk ishte ne fushen e lojes ne ndeshjen qe Barcelona luajti me Malagen. Por sulmuesi i skuadres katalanase nuk e la pas dore Barcelonen dhe e ndoqi sfiden me andaluzianet nga spitali. Kete e verteton nje foto qe Mesi publikoi ne Instagram nje foto ku ai dhe djali i tij 5 vjeçar, Tiago ishin para ekranit te televizorit, e shoqeruar me fjalen ‘Gati’.

Nderkohe, pak minuta para fillimit te ndeshjes vete Antonela publikoi po ne Instagram nje foto te saj ne spital e rrethuar nga te gjithe meshkujt te jetes se saj, bashkeshorti Lionel Mesi dhe 3 femijet, Tiago, Mateo dhe Ciro.

Sfidanti.al