Ivana Ikardi kunder Sara Kalabrias; derbi tjeter i Madonines

Derbi i Madonines qe do te luhet kete te diele ka edhe nje sfide tjeter qe luhet nga shkallet e San Siros dhe qe quhet ndryshe derbi i motrave. Behet fjale per Ivana Ikardin dhe Sara Kalabria.

Sara Kalabria nuk eshte askush tjeter por motra e futbollistit te Milanit qe ka kete mbiemer qe i pelqen aq shume trajnerit Gatuzo. Sara ka marre pjese ne finalen e Miss Italian dhe duket se eshte gati te behet pjese e botes se modes. Ka nje bukuri qe nuk i reziston dot dhe ben tifo per te.

Ne krahun tjeter eshte Ivana Ikardi, motra e sulmuesit te Interit, Mauro Ikardi. Ka lindur ne vitin 1996 dhe spikat per nje bukuri te pafund. Ka qene pjesemarrese e Big Brother Argentina dhe endrra e saj eshte qe te hyje ne boten e spektaklit. Edhe ne kete rast eshte e veshtire te mos votosh per te.

Sfidanti.al