Anna Falchi dhe premtimi i mbajtur; e zhveshur për fitoren e Lazios

Ana Falchi kishte premtuar se do të shfaqej vetëm me maskë në fytyrë nëse Lazio do të fitonte derbin me Romën. Aktorja italiane e mbajti fjalën pas triumfit 3-0 të skuadrës së Simone Inzaghit.

‘Mbaroiiii ndeshja më e rëndësishme dhe më e ndjerë e kryeqytetit!!! W W W Lazio dhe e gjithë skuadra, i madhi Immobile që nuk zhgënjen kurrë, ‘Ujku’ Luis Alberto-shkruante Anna Falchi në profilin e saj në Instagram teksa pozonte e zhveshur dhe vetëm me maskë .

Sfidanti.al