Aleks Sandro besnik i Juventusit: E vetmja skuader ne mendjen time

Aleks Sandro e kerkuan Çelsi dhe Mançester Junajtid, por ne fund ai preferoi te qendroje te Juventusi. Mbrojtesi brazilian e shfaqi besnikerine e tij ndaj Zonjes se Vjeter ne nje interviste per median italiane.

‘Eshte normale qe nje lojtar te kete momente negative ashtu sic ka edhe ato pozitive-tha Sandro-nuk ua kam vene veshin asnjehere zerave rreth te ardhmes sime. Kam qene gjithnje i perqendruar te puna ime me Juventusin, eshte e vetmja skuader ne mendjen time. Kam edhe dy vjet kontrate dhe une jam i kenaqur me situaten time’.

Sfidanti.al