Rishfaqet De Biazi, shkon te Palermo? Italiani e mohon

Emri i Xhani De Biazit rishfaqet ne zerat e merkatos. Se fundmi eshte folur shume per mundesine qe ish trajneri i Kombetares Shqiptare te marre drejtimin e skuadres se Palermos nje hipoteze te cilen e hodhi poshte vete 62 vjeçari.

‘Nuk kam asnje kontakt me presidentin e Palermos, madje nuk ekziston kjo mundesi-tha De Biazi-kam folur edhe me Tedinon dhe i shpjegova situaten me shume sinqeritet. M’u desh ta beja sepse kam lexuar shume budallalleqe’.

Sfidanti.al