Laura, modelja që dikur çmendi Higuain

Laura Gadea është një gazetare dhe modele spanjolle, e cila tashmë është zgjedhur për të drejtuar programin “El Chiringuito de Jugones”, që shtë shumë i ndjekur në vendin iberik. Në të shkuarën, Gadea kujtohet që e bëri të çmendet sulmuesin e Juventusit, Gonzalo Higuain, në atë kohë ish-futbollist i Realit të Madridit.  

Matri drejt perëndimit, Nargi në superformë

Alesandro Matri, tani 32 vjeç, kuptohet që nuk mund të jetë në kulmin e karierës. Pas Milanit, Fiorentinës, Juventusit apo Lacios, tashmë Sasuolo është stacioni i fundit i sulmuesi. Ndërkohë, bashkëshortja e tij vazhdon të mbetet në majë. Federika Nargi ruan një formë trupore të mrekullueshme, megjithëse nga lidhja me Alesandron ka ardhur në jetë

Vazhdoni leximin →

Luiz Suarez dhe Sofia, luani dhe luanesha…

Luis Suarez dhe bashkëshortja e tij, Sofia Balbi kanë bërë publike në Instagram një foto të gishtave të tyre, me nga një tatuazh shumë sinjifikativ. Bomberi ii Barcelonës ka një luan, ndërsa gruaja një luaneshë në gishtin e saj. Ndërkohë Suarez, foton e ka shoqëruar edhe me një mesazh, u shkruhet: “Së bashku, duke luftuar

Vazhdoni leximin →

Kristiano Toti mbush 11 vjeç! Babi më prit në fushë..

Roma do të luajë sot kundër Bolonjës dhe kapiten Toti nuk do të jetë në fushë për shkak të një dëmtimi, por dita e sotme është speciale për të dhe familjen e tij. I vogëli,Kristian mbush 11 vje[ dhe babai i ka bërë një dedikim special. “ Kanë kaluar 11 vite. Gëzuar ditlindjen, jeta ime”. 

Vazhdoni leximin →

Riz, e çmendur pas Veronës dhe Pacinit

E bukur dhe me dy pasione të forta. E para për selfie provokuese dhe tjetra për skuadrën e futbollit të Veronës. Elena Riz ka gjithçka që i duhet për të qenë mbretëreshë e rrjeteve sociale. 26 vjeçarja ka një fizik perfekt dhe vështrim të akullt, njihet si tifoze e zjarrtë e Hellas dhe veçanërisht e

Vazhdoni leximin →

Edita Zajac, bashkëshorte dhe modele për Champions

Edita Zajac është tashmë një modele e nivelit ndërkombëtar, por edhe bashkëshortja e mbrojtësit dhe kapitenit të Leagias së Varshavës, Jakub Rzeznikak. Edita është një inspirim për futbollistin dhe nuk mungon në shkallët e stadiumit, aq më shumë kur skuadra e tij ka ndeshje të rëndësishme. Ndërkohë që nuk është e zakonshme të shohësh një

Vazhdoni leximin →

Rafaela, ajo mund ta sjellë Vicel në Torino

Zonja Vicel tani është një njeri shumë I dashur për publikun. Gruaja me një pamje të mrekullueshme, e mesfushorit belg të Zenitit, që së fundi pëlqehet shumë nga Juventusi, quhet Rafaela Zabo. Në Itali shpresojnë, që ajo mund të ndikojë në transferimin e të shoqit në Seria A. Të dy janë shumë të dashuruar dhe

Vazhdoni leximin →