Kampionia Nif, një boksiere hot

Quhet Nif Brashia, është 18 vjeç dhe aktialisht është kampionia e botës në kikboks për të reja. Bukuroshja tailandeze, që prej vitesh jeton në Itali studion në Milano, por është një supertifoze e Juventusit. Kohët e fundit, Nif ka dhuruar në llogarinë e saj në Instagram foto që të lënë me gojë hapur.  

Kokainë firmato në Brazil, kapsula me fytyrën e Maradonës!

Krahas faktit se ish-sulmuesi i famshëm argjentinas Diego Armando Maradona mbahet mend për lojrat e tij virtuoze, ai mbahet mend edhe për skandalet lidhur me përdorimin e drogës. Kështu që disa dilerë (tregtarë) droge, vendosën që ta shfrytëzojnë emrin dhe fytyrën e këtij futbollisti legjendar, në qytetin Sao Zhoze, të shtetit Sao Paolo. Autoritetet ushtarake

Vazhdoni leximin →

Nikolet Shi, linja të frikshme

Modele, aktore dhe e apasionuar pas pokerit. Nikolet Shi, kopertina e “Playboy, asnjëherë nuk e kalon kohën larg vëmendjes së publikut. Dhe për këtë mjafton të ndjekësh albumet fotografike të publikuara, që vërtetë janë shumë të shpeshta. Por për Nikolet, pokeri është sporti i preferuar dhe në një tavolinë gjysmë të ndriçuar mund të qëndrojë

Vazhdoni leximin →

Bushar luan më mirë në plazh, sesa në fushat e tenisit

Në renditjen e tenisit botëror të femrave, Euzheni Bushar nuk ka ndonjë pozicion të jashtëzakonshëm. Kanadezja është e 46-ta, pra shumë më prapa më të mirave, veçse kur vjen puna tek pushimet, vështirë të gjesh rivale për të. Vajza 22-vjeçare e lindur në Montreal postoi disa foto në Instagram, duke treguar për pushimet në Bahamas.

Vazhdoni leximin →

Irina, protagoniste në festën e të brendshmeve

Nuk mund të mungonte Irina Shaik, për përvjetorin e 20-të të “Intimisimi”, një ceremoni që u organizua në Madrid. Flitet për një sipërmarrje fillimisht të panjohur, që më pas u kthye në “brand ambasador” dhe ish e fejuara e Kristriano Ronaldos i la pa fjalë të gjithë të pranishmit me bukurinë e saj.  

Karolinë Vozniacki, golf me robe banjo

Karolinë Vozniacki të lë gjithmonë me gojën hapur, madje jo vetëm në fushën e tenisit, ku ndonjëherë është vërtetë e pabesueshme. Ja ku është edhe duke u praktikuar në golf, në ishullin privat të Riçard Branson, ku për t’u përfaqësuar ka zgjedhur një uniformë mjaft provokuese.  

Cibulkova, tenistja shpërthen në rrjetet sociale

Fituesja e WTA Finals në tenis ka filluar tashmë pushimet në plazh, së bashku me bashkëshortin, Mikal Navara. Dominka Cibulkova ka postuar në profilin e saj në Instagram foto të nxehta të javëve të fundit, për dëshirën e ndjekësve të shumtë. Tenistja sllovake 27 vjeçare, prej kohësh është në qendër të vëmendjes, jo vetëm për

Vazhdoni leximin →

Daniele, e fejuara për “Grande Slam” e Raoniç

Për më shumë se një vit, tenisti Milos Raoniç është bashkuar me Daniele Knudson. Kanadezja 26 vjeçare ka qenë e fejuar edhe me këngëtarin Xhastin Biber, i cili u dashurua me të, menjëherë sapo e pa në një sfilatë. Daniele ka një të shkuar si skiatore dhe patinatore artistike, por edhe një pasion të madh

Vazhdoni leximin →

Bukuroshja e egër! Kthim i nxehtë në ring i Ronda Ruseit

Është edhe femër e fortë, edhe e bukur. Ronda Rusei ka tërhequr vëmendjen në të gjitha aspektet e saj, ndërsa rikthehet në ring si luftëtare. Ish-kampionia e arteve marciale të përziera, MMA, do të ndeshet në dhjetor për të fituar përsëri brezin e artë të më të mirës në botë, ndërsa revista e shquar amerikane,

Vazhdoni leximin →