“El Klasiko” i vështirë për familjen Pike, Shakira vuan në “Kamp Nou”

Një “El Klasiko” është shumë emocional edhe për ata njerëz që e ndjekin futbollin thjesht për qejf. Imagjino sesi mund të jetë për ata shumë më tepër të përfshirë si familjarët e futbollistëve. Kamerat dhe aparatet fotografikë fiksuan edhe pjesëtarin më seksi të familjes Pike, në stadiumin “Kamp Nou”. Shakira, e shoqja e Gerard Pikesë,

Vazhdoni leximin →

Elisabet Ruiz, bukuroshja që vë gjoba…

Modelja kubane, Elisabet Ruiz, i ka kërkuar 2.5 milionë dollar futbollistit të Denver Bronkos, Von Miler, për të mos publikuar një video, ku shhfaqet duke kryer marrdhënie seksuale me të në Kankun. Një gjykatës ka lëshuar një urdhër kufizimi për modelen që vazhdon të shantazhojë lojtarin e futbollit amerikan, por nuk e ka ndaluar transmetimin

Vazhdoni leximin →

Blandëll, kur edhe boksi ka nevojë për dietë

Kahili Blandëll është një modele australiane, e cila studion për dietologji. Bjondja e mrekullueshme, që ka pozuar për një sërë revistash të suksesshme, është edhe një vajzë e famshme e ringut në UFC, federata më e rëndësishme, në fushën e arteve marciale të përziera.  

Xheson Baton, garë me kohën për Britni Uard

Në Abu Dabi, Xheson Baton ka bërë edhe garën e tij të fundit në Formula 1, por edhe kjo e ka një të mirë për t’u ngushëlluar. Pas një kariere të gjatë, piloti do të ketë më shumë kohë, për t’iu kushtuar të fejuarës së tij bukuroshe, Britni Uard.  

Peri Eduards, gjen ngushëllim te sulmuesi i Arsenalit

Peri Eduards, këngëtarja e grupit anglez, Little Mix, ka gjetur një dashuri të re. Pasi është ndarë pak kohë më parë me një sms nga Zailin Malik, ish-pjestar i One Direction, bukuroshja Peri është lidhur me sulmuesin e Arsenalin, Aleks Çamberlein.