Del Piero drejt divorcir pas 19 vitesh martese

Pas 19 vitesh, martesa e Aleks Del Pieros dhe Sonias po shkon drejt fundit. Sipas revistes se specializuar te kronikave roze ‘Chi’, ish futbollisti i Juventusit dhe bashkeshortja e tij nuk munden te zgjidhnin problemet mes tyre keshtu qe rruga e vetme per ta mbetet divorci.

Del Piero dhe Sonia jetonin ne Los Angeles, por se fundmi nuk ata nuk jane pare se bashku as ne eventet mondane e as ne rrjetet sociale me fotot e tyre. Madje edhe kur ktheheshin ne Itali ata merrnin rruge te ndryshme; ajo zbriste ne Torino, ndersa Del Piero shkonte ne Milano.

Sfidanti.al