Klopi e humbi betejën: Emre Xhan – një hap larg Juventusit

Pavarësisht nga përpjekjet e mëdha të Jyrgen Klopit dhe kryesisë së Liverpulit që ta bindnin Emre Xhanin që ai të nënshkruante një kontratë të re me “të kuqtë”, duket qartë se ky pjesëtar i përfaqësueses gjermane konsideron se është më lehtë të fitojë trofe me Juventusin që, sikurse shkruajnë mediumet sportive italiane, po ia zgjat,

Vazhdoni leximin →